Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 1. Úvod
 2. Vianočná Súťaž - Zdravé vlasy po celý rok
Vianočná Súťaž - Zdravé vlasy po celý rok

OFICIÁLNE PRAVIDLÁ A PODMIENKY SÚŤAŽE "ZDRAVÉ A KRÁSNE VLASY OD JEŽIŠKA" NA FACEBOOKU

COCOCHOCO SLOVENSKO · ŠTVRTOK 6. DECEMBRA 2018

 1.Všeobecné ustanovenia

 1. Účastníkom súťaže sa stáva každý účastník, ktorý okomentuje súťažný príspevok na URL adrese https://www.facebook.com/173180907342/posts/10155735983352343/ a následne vysloví súhlas s pravidlami súťaže, ktorý mu bude doručený prostredníctvom platformy Facebook Messenger. Poslednou podmienkou účasti v súťaži je odpovedať na základné otázky, ktoré mu budú zaslané po odsúhlasení týchto pravidiel prostredníctvom Facebook Messenger.
 2. Organizátorom súťaže je obchodná spoločnosť:

 

SPEKTRE, s.r.o.

Sídlo: Cesta Mládeže 5813\44

IČO: 46607285

DIČ: SK2023488676

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným

zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Bratislave I, vložka číslo: 80434/B oddiel: Sro

(Ďalej len "organizátor").

 1. Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky.
 2. Organizátor nemusia uchovávať otázky účastníkov a nemá povinnosť na otázky odpovedať.
 3. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo skrátiť, prerušiť alebo zrušiť súťaž alebo zmeniť jej pravidlá.
 4. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo v sporných prípadoch rozhodnúť s konečnou platnosťou podľa vlastného uváženia.
 5. Vstupom do súťaže sa všetci účastníci zaväzujú dodržiavať aj jej pravidlá.
 6. Súťaže nie sú žiadnym spôsobom prevádzkované, sponzorované alebo spojené so spoločnosťou Facebook a táto spoločnosť za ich priebeh nijako nezodpovedá.
 7. Organizátor nie je zodpovedný za funkčnosť platforiem Facebook, Facebook Messenger prostredníctvom ktorých je súťaž organizovaná. Ak súťažiacemu nepríde do Facebook Messenger súťaž správa, odporúčame pridať pod súťažný príspevok rovnaký komentár ešte raz.
 8. Všetky otázky, komentáre alebo sťažnosti ohľadom súťaží musia byť adresované organizátorovi, nie Facebooku.

 2.Osobnostné práva a ochrana osobných údajov

 1. Účastník súťaže poskytuje vložením komentáre pod súťažný príspevok a následné odsúhlasenie pravidiel prostredníctvom platformy Facebook Messenger (ďalej len "FM") organizátorovi výslovný súhlas s tým, aby organizátor súťaže spracoval ním poskytnuté osobné údaje (meno, priezvisko, email, facebookovej meno a prípadne doručovacia adresa) vo svojej marketingovej databáze a databázach všetkých spracovateľov tejto databázy za účelom ponuky obchodu a služieb.
 2. Organizátor súťaže týmto informuje každého účastníka súťaže, ktorý poskytol v súťaži svoje osobné údaje k spracovaniu podľa predchádzajúceho odseku, o jeho právach vyplývajúcich zo zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov v platnom znení (ďalej len "zákon" ), tj. najmä o tom, že poskytnutie týchto údajov je dobrovoľné, že účastník má právo prístupu k nim a že má právo pri porušení zákona sa obrátiť na Úrad na ochranu osobných údajov so žiadosťou o zabezpečenie nápravy, ako aj o ďalších právach vyplývajúcich z § § 11 a 21 tohto zákona. Súhlas na spracovanie údajov môže byť za podmienok zákona kedykoľvek odvolaný na adrese sídla organizátora, alebo priamo cez FM s možnosťou „odhlásiť z odoberania správ“
 3. Správcom osobných údajov podľa čl. 4 bod 7 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov (ďalej len: "GDPR") je Organizátor súťaže.

 

3. mechanizmus súťaže

 1. Súťaž bude prebiehať od 6.12. – 14.12 a bude vyhlásený víťaz, vyhlásenie prebehne na Facebook profile Organizátora: 15.12.2018 
 2. Účastník súťaže najprv musí okomentovať súťažný príspevok. Komentár musí obsahovať slovné spojenie "Prial (a) by som si mať zdravé a rovné vlasy".
 3. Následne prídú súťažiacemu do Facebook správ súťažné otázky . Bude vždy prihliadať k návštevnosti webovej adresy https://www.cocochocokeratin.sk/Vianocna-sutaz. Návštevnosť bude vyhodnotená podľa nástroja Google Analytics (bez filtrov) a ako metrika bude braný počet návštev v daný deň (viď. Súťažné otázký doručené prostredníctvom FM)
 4. V následnom vyhlásení sa víťaza vyberie losovaním.
 5. Každý účastník sa môže zúčastniť súťaže iba raz.

 

4.Výhry a ich odovzdanie

 1. Každý výherca bude informovaný o výhre prostredníctvom facebookovej správy.
 2. Súťažiaci získa produkty COCOCHOCO v hodnote 150eur
 3. Výhry nie sú súdne vymáhateľné. Výhry sú vždy uvedené netto, po prípadnom odvode z daní