Táto stránka používa cookies.

 


O nás » Veľkoobchod COCOCHOCO

Veľkoobchod brazílsky keratín COCOCHOCO

Nakupujete u nás pravidelne, chcete svoj salón obohatiť o produkty svetoznámej značky, alebo máte vlastný e- shop, kde by ste chceli predávať brazislký keratín ? Ponúkame vám Veľkoobchod na všetky produkty COCOCHOCO PROFESSIONAL. 

Pokiaľ máte záujem obchodovať s nami, neváhajte nás kontaktovať na email: info@cocochocokeratin.sk , alebo vyplňte dolu uvedený formulár a my vám obratom zašleme podrobné podmienky veľkoobchodnej spolupráce.

Ponúkame vám dve možnosti spolupráce s jednotkou na trhu vo vyrovnávaní vlasov:
1.veľkoobchod

Prístup do veľkoobchodu vám zašleme na váš email
Forma platby: faktúra alebo dobierka
Doručenie: DPD, na sklade držíme veľké množstvo tovaru a expedujeme do 24 hod. Doprava 4,50 eur a nad 80 eur doprava zdarma
----------------------------------------------------------------------------

2. dropshipping(vhodné pre eshopy)

Nemusíte tovar držať u vás skladom, my všetko zariadime za vás. V praxi to znamená, že zákazník nakúpi u vás na e-shope a vy následne spravíte objednávku na cocochocokeratin.sk pričom faktúra a dodacia adresa bude vystavená na vášho zákazníka, ktorému tovar odošleme. Raz za mesiac vám vyplatíme províziu 7% z každej objednávky.
Doručenie: DPD, tovar expedujeme do 24 hod. Zákazník platí 4,50 eur za dopravu, pričom dobierka je zahrnutá v cene. V prípade, že máme akciu na dopravu zdarma ani váš zákazník za dopravu platiť nebude. Je na vás, či využijete naše akcie pre vašich zákazníkov.
Platba: formou dobierky

Dáta produktov (obrázky, popis, dostupnosť, cena), ktoré si naimportujete na váš e-shop vám poskytneme formou .csv. V prípade potreby vieme dodať .csv/.xml v českom jazyku aj s cenami CZK.

Prečo spolupracovať s nami?

  • Výhradný predajca produktov COCOHCOCO PROFESSIONAL pre SR a CR.

  • Vlastný sklad.

  • Doručenie do 24 hod.

  • Kompletné poradenstvo a podpora predaja.

  • Overený obchod zákazníkmi.

Registrácia veľkoobchodu
Meno: *
Email: *
Tel:.: *
Typ spolupráce: *
Poznámka:
Opíšte text z obrázku: *
captcha