Tipy a triky pre krásne vlasy

Zamávajte navždy suchým a lámavým vlasom!

10. 02. 2017

Všetky túžime po dlhých zdravo vyzerajúcich vlasoch. Tie však dennodenne namáhame fénovaním, žehlením, farbením či tupírovaním, táto túžba ostáva bez použitia správnej vlasovej terapie často nenaplnená a pohľad do zrkadla na polámané a rozštiepené končeky býva srdcervúci...

celý článok

Chráňte svoje vlasy pred teplom

10. 02. 2017

Žehličky, fény, či kulmy vyvinú teplotu až 230°C, čím spôsobujú poškodenia nechránených vlasov. Typickými následkami sú rozštiepené končeky, lámavosť a strata lesku. Dôsledkom môžete jednoducho predísť používaním ochranných prípravkov pred každým tepelným upravovaním.

celý článok

Ako oživiť farbené vlasy?

10. 02. 2017

Dávate svojim vlasom riadne zabrať farbením? Chemicky upravené vlasy časom strácajú zdravie, lesk a žiarivú farbu. Preto je nevyhnutné dopriať im patričnú starostlivosť, ktorá zaistí, aby ochranná vrstva vlasov poškodená farbením, bola opäť zregenerovaná a hladká.

celý článok

Brazílsky keratín - ktorý je pre Vás najvhodnejší?

10. 02. 2017

Brazílsky keratín bez obsahu formaldehydu je čisto prírodný produkt ošetrujúci, tvarujúci a regenerujúci vlasovú štruktúru. Je to jeden z mála produktov, ktorého výsledky sú zjavné ihneď po prvom použití a pretrvávajú minimálne 3 – 4 mesiace.

celý článok

Poklady prírody v starostlivosti o vlasy

10. 02. 2017

Určite ste počuli, že zdravá strava má vďaka svojmu bohatému zloženiu na vitamíny a minerály obzvlášť priaznivé účinky na pokožku hlavy a vlasy...

celý článok

Suché vlasy - Ako na ne?

10. 02. 2017

Pokiaľ túžite po žiarivo lesklých hodvábnych vlasoch zdravých vlasoch, no vaša hriva pripomína skôr suchú starú metlu, ste tu správne!

celý článok