Táto stránka používa cookies.

slide-1

 


Tipy a triky pre krásne vlasy

Farbené vlasy bez života? Poradíme Vám ako na ne!

01. 01. 2019

Je všeobecne známe, že časté farbenie a chemická úprava vlasom dávajú vlasom poriadne zabrať! Nezaujímavé a vyblednuté vlasy potom uberajú na kráse a nezachráni ich žiaden účes. Oživiť zničené vlasy môže byť beh na dlhú trať, no trpezlivosť ruže prináša.

celý článok

Zničené vlasy počas jesene? Poradíme Vám ako na ne!

01. 01. 2019

Nevzhľadné strapaté vlasy skrotí olej z orechov stromu arganového, ktorý si vďaka svojim špeciálnym vyživujúcim schopnostiam vyslúžil označenie marocké zlato. Arganový olej je nabitý vitamínmi A, E, mastnými kyselinami, skvalenom, karotenoidmi a sterolmi.

celý článok

Zoznámte sa s vegan vlasovou kozmetikou

01. 01. 2019

Kedy teda môžeme povedať, že náš šampón, olejček alebo kondicionér je vegan? Na 100% istí si môžete byť ak má produkt HCS alebo HHPS certifikát, ktoré boli vytvorené  medzinárodnou koalíciou organizácií na ochranu zvierat z Európy a Severnej Ameriky.

celý článok

Vlasová kozmetika bez parabénov a silikónov

01. 01. 2019

Parabény sú konzervačné látky, ktoré sa bežne používajú vo farmácii, potravinárstve, ale aj v kozmetike na predĺženie trvanlivosti. Na obaloch jednotlivých výrobkov ich nájdete pod označením E

celý článok

Zamávajte navždy suchým a lámavým vlasom!

01. 01. 2019

Všetky túžime po dlhých zdravo vyzerajúcich vlasoch. Tie však dennodenne namáhame fénovaním, žehlením, farbením či tupírovaním, táto túžba ostáva bez použitia správnej vlasovej terapie často nenaplnená a pohľad do zrkadla na polámané a rozštiepené končeky býva srdcervúci...

celý článok

Chráňte svoje vlasy pred teplom

01. 01. 2019

Žehličky, fény, či kulmy vyvinú teplotu až 230°C, čím spôsobujú poškodenia nechránených vlasov. Typickými následkami sú rozštiepené končeky, lámavosť a strata lesku. Dôsledkom môžete jednoducho predísť používaním ochranných prípravkov pred každým tepelným upravovaním.

celý článok