Táto stránka používa cookies.

 


O COCOCHOCO Professional

Vďaka našej spolupráci so svetoznámou značkou COCOCHOCO PROFESSIONAL, je nám potešením predstaviť v Európe vysoko osvedčené produkty na omladzovanie vlasov, až do teraz na našom trhu nedostupné. Po mnohých úspešných rokoch na svetovom trhu vlasového stylingu sa COCOCHOCO stala vedúcou značkou, odporúčanou pre komplexnú a intenzívnu starostlivosť o vlasy, používajúcu túto metódu.
Výrobky CocoChoco si získali dôveru a vysoké postavenie, pretože poskytujú všetky kvality, ktoré je zvyčajne ťažké spojiť dokopy:

 

  • ÚČINNOSŤ zaručená dlhotrvajúca obnova a omladenie vlasov
    JEMNÁ FORMULA BEZ VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV: testovaná a dokonalá kombinácia prírodných ingrediencií, medzi ktorými je aj extrakt z kakaovníka

 

  • VIDITEĽNÉ VÝSLEDKY v krátkej dobe po začatí kúry. Vysoko koncentrované ingrediencie formuly poskytujú kompletné omladenie vlasov už do jeden a pol hodiny. Tieto produkty prirodzene obsahujú proteín, ktorý reštrukturalizuje a obnovuje vlasy, spolu s prírodnými látkami používanými na aktiváciu tohto proteínu; medzi nimi aj extrakt z kakaovníka. Tento proces umožňuje každému vlasu s ľahkosťou absorbovať liečiace zložky po celej jeho dĺžke a jednotnej štruktúre vlasov. Vysoká teplota žehličky vlasov pomáha aktívnym zložkám účinkovať vo vnútri vlasu.

 

  • ZJEMŇUJÚCI SYSTÉM tejto značky je bezpochyby ten najefektívnejší spomedzi všetkých omladzujúcich produktov za posledné desaťročie. Je to výsledkom inovatívnej technológie postavenej na rokoch dôkladného a hĺbkového vývoja. Široká škála značkových výrobkov obsahuje tento zázračný proteín. Medzi nimi sú šampóny, krémy na tvár, séra a pleťové vody. Po dosiahnutí skvelých výsledkov s omladzujúcim systémom tejto značky sa odporúča ošetrovať Vaše vlasy pravidelným používaním iných produktov značky, aby ste dosiahli jeho potrebnú úroveň vo vlasoch.
    Pokročilá formula, ktorá premení Vaše unavené vlasy na rovné, hladké a lesklé vlasy.
  • Hlavná zložka keratín, je zvyčajne základom pre zdravú pokožku, nechty a vlasy. Extrakt z keratínu opäť prináša Vašim vlasom prirodzený, zdravý vzhľad.

 

 

ŽEHLENIE VAŠICH VLASOV:
Je to svetoznáma terapia, nazývaná brazílska fúkaná a jej cieľom sú revitalizované, jemné a obnovené vlasy. Tento proces bol vynájdený v Brazílii, kde sa mnoho žien sťažovalo na unavené, opotrebované, vlnité vlasy, spôsobené neustálym vplyvom slnka a vlhkosti. To je presne to, čo táto značka robí s Vašimi vlasmi – prináša späť vzhľad silných, zdravých vlasov, ktoré sú po kúre oveľa ľahšie upravovateľné. Tento proces je založený na aplikácii hlavnej zložky do štruktúry Vašich vlasov pomocou vysokej teploty, takže všetky poškodené bunky absorbujú liečivé látky v krátkom čase. Umelé, chemické kúry zvyčajne využívané v kaderníctvach sú už zastarané! Značková kúra je založená len na prírodných ingredienciách, ktoré Vaše vlasy dlhodobo nepoškodzujú.