Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Ceramide

Starostlivosť o vlasy s CERAMIDE od COCOCHOCO

Zoznámte sa s Ceramidom, našou novou líniou pre starostlivosť o vlasy:

Je dobre známe, že vlasy sú na dennej báze svedkom katastrofálnych účinkov. Samotné počasie alebo podmienky. Či už je slnečno, suchý vzduch, vysoká vlhkosť alebo sú vlasy v kontakte s potom, so slanou vodou alebo so všadeprítomným znečistením, vlasy sú zbavované ich prirodzenej pevnosti, ohybnosti a lesku.
Po náročnom výskume a komplexnej štúdii prírodných vlastností bohatého sveta rastlín, sme v Galilee objavili Ceramide. Táto produktová rada je založená na nových a jedinečných receptúrach, ktoré v sebe spájajú zložku obsahujúcu Ceramid, obohatenú o prírodné oleje a esenciálne vitamíny. Dosahuje ohromujúce výsledky pri všetkých typoch vlasov. Všetky produkty z tejto produktovej rady sú "vegan friendly"

 

 

O prísade Ceramide:

Je ideálnym riešením pre regeneračné pôsobenie, čím získava schopnosť zmršťovať priestor medzi vlasovými bunkami vonkajšieho plášťa vlasu. Tento unikátny proces spevňuje ochrannú vrstvu vlasu, regeneruje poškodené vlasy a posilňuje slabú vlasovú štruktúru.
Ceramid funguje ako ”cement", umožňujúc vlasom opätovne si vytvoriť svoju vlastnú bunkovú štruktúru a zároveň chráni ich jemnú vláknitú štruktúru. Okrem toho vlasy posilňuje tým, že v nich uchováva vlhkosť, a tak pri dotyku vytvára tú vytúženú hodvábnu mäkkosť.