Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Tipy a triky pre krásne vlasy
  3. Kaderníci prehovorili - toto by sme chceli aby vedel každý klient!
16.01.2022
Komentáre (0)

Kaderníci prehovorili - toto by sme chceli aby vedel každý klient!

Kaderníci sú svojim spôsobom aj terapeuti. Takmer vždy od nich odchádzame s tým, že sa nielen dobre cítime, ale ešte aj vyzeráme. Opýtali sme sa ich, čo sú veci, ktoré by si priali, aby ich klienti vedeli. 

1.Naozaj si nemusíte umývať vlasy pred návštevou kaderníka.

,,Áno, vieme že nechcete prísť s neumytími, či mastnými vlasmi, ale koniec koncov si ich aj tak vždy umyjeme pred nejakým úkonom. Takže to skutočne nie je nutné. Dokonca sa nám s vlasmi, ktoré nie sú česrtvo umyté aj lepšie pracuje."

2.Nemusíte mať šampón a kondicionér rovnakej značky

,,Keď máte radi šampón konkrétnej značky, no konidcionér vám nevyhovuje, nebojte sa použiť iný. Dajte vlasom vždy to, čo potrebujú a čo vám vyhovuje."

3.Fúkanie vlasov každý deň nie je až také zlé ako si myslíte

,,Technicky vzaté to škodlivé je, ale prakticky, nie. Stačí sa naučiť správne fénovať podľa typu vašich vlasov. Berte ohľad na to či sú jemné, pevné, alebo viac suché. Prispôsobte si teploptu a urobte tak fúkanie úplne bezpečným pre vaše vlasy. Tiež nezabudnite použiť sprej an ochranu pred teplom."

4.Je fajn priniesť si obrázok, akú faru či účes chcete, ale buďme ralisti

,,Keď si klient prinesie obrázok s cieľom, aby jeho valsy vyzerali úplne totožne je niekedy otravné. Každý klient je idnividuálny tak, ako aj jeho vlasy. Nedá sa vždy vytvoriť 100% rovnaký look, aký očakávate."

5.Fialový šammpón stačí používať raz do týždňa

,,Nie, naozaj používaním fialového šampónu 5-krát do týždňa nedosiahnete viac blond farbu vlasov. Jeden raz do týždňa je úple akurát. "

6.Vždy povedzte, keď nie ste spokojný s výsledkom

,,je v poriadku povedať, že sa vám niečo nepáči. Pre nás je dôležité vedieť, či odchádzate naozaj spokojný, alebo ste len nechceli byť "nezdvorilý" a povedať, že sa vám účes nepáči. Pamätajte, vždy to vieme napraviť."

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi