Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po-Pia 8:00-15:00
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 60,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Tipy a triky pre krásne vlasy
  3. Ako sa starať o svoje vlasy počas leta?
14.07.2020

Ako sa starať o svoje vlasy počas leta?

Pokožku cez leto chránime. Vlasy si zaslúžia to isté! (Zľavový kód ukrytý v článku)

Aká je vaša povinná letná kozmetická výbava? Krém s ochranným faktorom, olej na opaľovanie, krém po opaľovaní, telové mlieko s D-panthenolom a možno by sa vo vašej kúpeľni našli ešte aj ďalšie podobné produkty.- Dnes už vieme, že ochrana pokožky a pleti nie je len estetickou záležitosťou, je dôležitá aj kvôli zdravotným aspektom. Slnečné žiarenie je z roka na rok silnejšie, tejto skutočnosti sa prispôsobujú drogérie, lekárne, ale napríklad aj výrobcovia slnečných okuliarov. Ruku na srdce, staráte sa takto svedomito aj o svoje vlasy? Predstavte si, ako by vyzerala vaša pleť, ak by ste ju dennodenne vystavovali priamemu slnečnému žiareniu. Takú mieru poškodenia snáď neprajete ani svojim vlasom. Keďže najlepšou metódou ošetrenia je prevencia, ochranné produkty a kozmetické prípravky na vlasy by ste si mali zabezpečiť čo najskôr. Prinášame vám 4 prípravky, ktoré môžu byť vašou urgentnou záchranou a vďaka ktorým sa vyhnete zničeným končekom a nutnému drastickému strihu po skončení leta.

pastedGraphic.png

UPOZORNENIE: V texte nižšie je ukrytý jeden tajný kód, ktorý vám zabezpečí zľavu 10% na produkty uvedené v tomto článku. Čítajte pozorne, určite ho tak nájdete.

Aj silné vlasy vedú boj so slnečným žiarením

(Keratín s výťažkami z kakaovníka so šampónom)

Výťažky z kakaovníka obsahuje brazílsky keratín s označením „Original“ (celý názov produktu je COCOCHOCO Professional Brazílsky Keratín Original). Vo všeobecnosti sa odporúča na hrubé vlasy, resp. pre dámy s tmavšou hrivou. Za svoju popularitu môže brazílsky keratín vďačiť najmä svojej zázračnej schopnosti vyrovnať vlasy na niekoľko týždňov bez ich poškodenia. Má však aj ošetrujúce účinky. Jedným z hlavných proteínov vlasov je keratín. Táto organická látka je základnou zložkou aj tohto produktu, čo znamená, že jeho aplikáciou len vrátite vlasom to, čo sa im minulo. Síce liečba brazílskym keratínom môže mať za následok lesk a kvalitu vo väčšej miere, než vaše prirodzené vlasy dokázali vyprodukovať predtým, samotná metóda je prirodzená a nenásilná. 

Logicky, takto sa vlasy posilnia. Stanú sa odolnými, UV žiarenie nebude pre nich takou intenzívnou hrozbou a budú schopné bojovať aj s ostatnými škodlivými vonkajšími vplyvmi. Pozitívne účinky brazílskeho keratínu dokážete podporiť aj ďalšími produktmi. Takým je napríklad aj čistiaci šampón, ktorý od nás dostanete ako darček k brazílskemu keratínu s označením Original ako darček. 

pastedGraphic_1.png

Leto nemusí znamenať stratu lesku

(Keratín s čiastočkami zlata)

Máme tendenciu prijať ako nepopierateľný fakt to, že v teplejšom počasí sa jednoducho nemôžeme vyhnúť vysušeniu vlasov a následnej strate ich lesku. Pritom existuje riešenie, dokonca aj pre majiteľov prirodzene jemnejších a slabších vlasov. O liečivých schopnostiach brazílskeho keratínu ste si mohli niečo prečítať v predchádzajúcom odseku. Produkty s obsahom tejto zázračnej bielkoviny (keratínu) a s označením „Gold“ odporúčame tým, ktorých cieľom je dosiahnutie extra lesku.Čiastočky zlata, ktoré sú jedným z hlavných ingrediencií, zabezpečia mimoriadne viditeľnú estetickú premenu vlasov. Miera ošetrenia a ochrany však zostáva taktiež rovnaká, pretože aj v produkte „Brazílsky Keratín Gold“ je hlavnou účinnou zložkou stále keratín. 

Akútne poškodenie potrebuje okamžitú pomoc

(Vlasový botox s UV ochranou)

Síce výraz „botox“ sa v poslednom období používa v súvislosti s drastickejšími skrášľujúcimi procedúrami, nemusíte sa báť, žiadne injekcie sa do vlasovej pokožky pichať nebudú. Ale výsledok bude rovnako mocný. Tento produkt dokáže zabezpečiť okamžitú regeneráciu, hneď po aplikácii. Takže, pokiaľ pred slnením zabudnete na klobúk, šatku alebo ochrannú vlasovú kozmetiku, nemusíte mať výčitky svedomia. Doprajte svojim vlasomúľavu v podobe vlasového botoxu, ktorý ich ošetrí zvnútra. Dosiahnete takto dlhodobý efekt, pretože ošetrenie prebehne vyplnením vlasovej štruktúry, nielen povrchovou úpravou.