Táto stránka používa cookies.

Pre dlhé vlasy

cena 81,41 EUR
ihneď k odoslaniu
cena 28,99 EUR
ihneď k odoslaniu
cena 47,99 EUR
ihneď k odoslaniu

 


01. 01. 2019

AKO NA ELEKTRIZUJÚCE VLASY ?

Elektrizujúce vlasy sú každodenným nepriateľom žien v zimnom počasí. Stačí si dať dolu čiapku alebo vyzliecť rolák

a vlasy nám v momente stoja dupkom. Vlasy nabité statickou elektrinou sa nám lepia na oblečenie i tvár, a účes, ktorý sme tvorili hodinu zrazu stratil vzhľad.

Prečo je tomu tak? V prvom rade si treba uvedomiť, že chladný zimný vzduch oberá vlasy ich prirodzenú vlhkosť, v dôsledku čoho sú nabité statickou elektrinou. Keďže čiapku odložiť nemôžeme a prechodom z teplého do studeného prostredia sa nevyhneme, je nutné vlasy posilniť a hydratovať.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt elektrizujuce vlasy

 

Hrebeň pre elektrizujúce vlasy

Výber správneho hrebeňa je polovica úspechu. Vymeňte Váš plastový hrebeň za antistatickú kefu z prírodných materiálov, ktoré vlasy nezelektrizujú. Osvedčeným trikom je drevený hrebeň, ktorý pred použitím jemné navlhčíte vodou alebo antistatickým sprejom.

Viac vlhkosti a živín

Zabezpečte svojim vlasom dostatok vlhkosti používaním kvalitných olejov. Výbornou voľbou je aplikovať na ne zopár kvapiek makadámiového alebo arganového oleja, ktoré vlasy hydratujú a dodajú im prísun vitamínov i minerálnych látok.

Obmedziť fénovanie

Netrápte svoje vlasy ešte viac zbytočným fénovaním a nechajte ich voľne uschnúť. V prípade, že sa naozaj nestíhate dosušte potrebnú časť teplým vzduchom.

Kondicionéry, masky, zábaly a spol.

Nezabúdajte klásť dôraz na výber vlasovej kozmetiky. Vyberajte si kondicionéry, masky či zábaly špecializované na Váš problém. Vhodnou voľbou sú produkty určené na hydratáciu a nápravu vlasového vlákna s obsahom prírodných ceramidov. Nezabúdajte na ich správnu, dlhotrvajúcu a pravidelnú aplikáciu.